Beylik İşkembe

Hakkımızda

Beylik İşkembe

KETENCİ GROUP /  Ketenciler Otomotiv

 

 

  • Otomotiv sektöründe 1989, İnşaat sektöründe 1997, Restoran sektöründe 2006 yılından beri faaliyet göstermekteyiz. 2013 yılında yeni yatırımlarımız ile turizm sektörüne de giriş yapmış bulunmaktayız. Günümüze kadar yapmış olduğumuz bu yatırımlarımız ile inşaat ve içmimarlık hizmetlerimizde deneyimli ve başarılı ekibimiz ile görev almaya devam ediyoruz.

 

  • Günümüz teknolojisi ile paralel gelişmekte olan inşaat sektörünün getirmiş olduğu yeniliklere adapte olarak; etkileyici, akılcı ve fonksiyonel özellikleri bir arada bulunduran ofis, fabrika, villa, konut, fuar gibi yaşam alanları tasarlıyor ve uyguluyoruz. İç mekanlara, tasarım ürünlerine ve objelere dönüştüren çağdaş bir vizyon ile birleştirip diğer yandan mekânsal bütünlüğü sağlayan projelerimizi farklı dokunuşlar ile ortaya koyuyoruz.

 

  • İkon Tasarım Mimarlık olarak, hayal ettiğiniz mimari projelerimizi sizler için yaşanılır gerçekliğe dönüştürmeyi ilk gün ki heyecanımız ile sürdürüyoruz.

 

Beylik İşkembe 

Beylik işkembe beykikdüzü Barış Mahallesinde Yer alan 5M Migros AVM nin yanın Keleşoğlu Plaza (Birlik San. Sit. Girişinde) nın Altında 2006 yılında hizmete başlamış ve yaklaşık 14 yıldır çizgisini değiştirmeden Kaliteden ödün vermeden bu Güler yüzlü Himet ve hijyeni 1. Planda tutarak 2019 yılında Halkalı Şubesini açarak başarısını taçlandırmıştır.

Beylik işkembe: Sadece Çorba menüsü ile kalmayıp Pidenin en kalitelisi için Tereyağını ve Peynirini Rizeden getirerek aslına ve damak lezzetine uygun pideleri ile Beylikdüzünde hizmetinize devam ediyoruz. Beylik Restaurant Paket servis ve alakart seçenekleri ile müşterisinin memnuniyetini azami derecede görerek hareket etmektedir.

 

 

Hakkımızda